Ali Jardine Uygulaması İstifleme Eğitimi

London

Emekli
Dragon Member
Messages
535
Reaction score
710
Dw - Coin
758

[hide]


05/05

Sezgim​

ea57624b5e45338f.jpg
Şüphe Ederken Ne Zaman Bir Kuş Sopa. Ali Jardine
IPhone'umla sanat yapmaya başladığımdan beri neredeyse 5 yıl geçti. Kullandığım uygulamalar biraz değişti, ancak süreç hemen hemen aynı kaldı. Sezgi, yeni bir görüntü oluştururken kullandığım önemli bir araçtır. Bir arka plan fotoğrafı ile başlıyorum ve her zaman görsel hareket ve kompozisyon düşünerek, elementler ve renk ile inşa ediyorum. Bazen neredeyse tam bir fikrim var ve diğer zamanlarda sadece oynamaya ve organik olarak çalışmaya başladım.

02/05

Favori Uygulamalarımdan bazıları​

9125845d45a92f82.png
Lenslight. Ali Jardine
Bu görüntü için en sevdiğim üç uygulama olan Juxtaposer (görüntüleri maskelemek için harika bir uygulama) , Lens Light (görüntülere ışık kaynakları eklemek için harika bir uygulama) ve Mextures (temel düzenleme araçlarını kullanarak düzenleme yapmak için harika bir uygulama) kullandım Önceden ayarlanmış filtreleri kullanarak) . Juxtaposer’a bir arka plan görüntüsü ile başladım. Juxtaposer, aldığım ilk uygulamalardan biridir ve araç kutusundaki en önemli uygulamalardan biridir. Juxtaposer’da gerektiğinde kullanmam için yüzlerce pul oluşturdum. En iyi görüntüyü eklemek için Load Stamp'u seçtim ve kızım Pippin'den dans ettiğim bir pul seçtim. Daha sonra, yeni bir resim ekledikten sonra damga yükledikten sonra, menüye (sol taraf, üç çubuk, üç nokta) gidip bazı kuşlardan yaptığım bir damga daha ekledim. Kuşları ayarladıktan sonra menüye geri döndüm ve pul üst resmi seçtim. Yeterli kuşa sahip olana kadar bunu 20.000 kere yaptım. (Şaka yapıyorum.)

03/05

Parlayan Yıldızım​

45f2fd0560092fc1.png
Lens ışığı 2. Ali Jardine
Kaydedilmiş resmimi sonraki Lens Işığı'nda açtım. Lens Işık, resimlerinize biraz ışıltı katmak için size ışık unsurları veren bir uygulamadır. Bu uygulamadaki hemen hemen her şeyi parlaklıktan renkliye ve hatta parçaları maskeleyebileceğimi takdir ediyorum. İzleyicinin kızım Pippin'i güneşle tekmelediğinden emin olmak istedim, bu yüzden güneşin Güneş Koleksiyonu'nda bulunan Helios efektini ekleyerek güneşin parlamasını biraz daha parlak hale getirdim. Ben iki Helios'u sıraya koydum ve düzenlemede parlaklık ile oynadım ve daha sonra maske aracını güneşi bir çentiğe indirgemek için kullandım (çünkü kızım en parlak parıldamak zorundaydı!).

04/05

Süreci Tamamla​

45f2fd0560092fc1.png
Lensli 3. Ali Jardine
Fotoğrafımı kurtardım ve onu Meksikalı olarak açtım. Fotoğraflarımın biraz daha boyalı ve aşınmış görünmesini sağlamak istediğimde kullanacağım Mextures uygulaması. Dokular ve grunge, şimdiye kadar bulduğum herhangi bir uygulamadan favorilerimden bazıları. Bir sürü eğlenceli komboyu denedim, ancak% 33 oranında Peyzaj İyileştirme kategorisinde Autumn Skies'e yerleşti ve daha sonra (% 0) Atmosferik kategorisinde Ominous'e katlandı. Fotoğrafımı kurtardım ve bitti.

05/05

Oluştur ve Paylaş​

db00ae6139d32fd8.png
Son parça. Ali Jardine
IPhoneography ve iPhone sanatı için pek çok harika uygulama vardır (Android ve Windows Phone OS için benzer pek çok uygulama vardır) . Diğer favorilerim arasında yeni Instagram uygulaması, Layout, inanılmaz düzenleme uygulaması, Snapseed (iOS Android), gerçekten olmadan yaşayamam ve yeni bir favori olan iColorama ile oynamaya başladım. Favori bir uygulamanız varsa, lütfen Instagram'ma bir yorum bırakın ve neden bu kadar çok sevdiğinizi söyleyin, bunu deneyebilirim, ne güzel şeyler yarattığınızı ve dünyayla paylaştığınızı görmek isterim!

Ali Jardine'i şu yerlerde takip edin:

Instagram Facebook Sitesi[/hide]
 
Top