Android cihazlar için Kik nasıl indirilir

London

Emekli
Dragon Member
Messages
535
Reaction score
681
Dw - Coin
758

[hide]
Kik ile arkadaşlara mesaj göndermeden önce, uygulamayı Android cihazınıza indirmelisiniz. Kik , kendi cihazlarında yüklü olan uygulama ile diğer arkadaşlarınızla sohbet etmenizi sağlayan mobil kullanıcılar için bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. IM'lerin gönderilmesine ve alınmasına ek olarak, kullanıcılar ayrıca fotoğrafları paylaşabilir, YouTube videoları gönderebilir, resim gönderebilir ve gönderebilir, görüntüleri ve Internet memelerini arama ve iletebilir, ve daha fazlasını yapabilir.

Android Cihazlarda Kik Nasıl İndirilir​

Uygulamayı yüklemeye hazır mısınız? İndirmeye başlamak için şu kolay adımları izleyin:

 1. Android cihazınızda Google Play Store'unuzu açın.
 2. Play Store'da "Kik" için tıklayın ve arayın.
 3. İlgili uygulamayı seçin.
 4. Yeşil "Yükle" düğmesine tıklayın.
 5. İstenirse "Kabul Et" e basarak uygulama izinlerini kabul edin.
 6. Yükleme tamamlandığında uygulamayı açın.

Android için Kik Sistem Gereksinimleri​

Kik'i indirmeden önce Android cihazınızın bu uygulamayı desteklediğinden emin olun, aksi takdirde arkadaşlarınıza mesaj gönderemezsiniz. Telefonunuzun veya cihazınızın sahip olması gerekenler:

 • Android 2.2 ve üzeri
 • 3,5 MB Boş Alan
 • WiFi İnternet Erişimi veya Veri Planı
02/05

Kik Hizmet Şartları'nı kabul edin​

Ardından, devam etmek için Kik hizmet ve gizlilik politikasını kabul etmelisiniz. Devam etmek için "Kabul Ediyorum" u tıklayın.

Uygulamayı kullanma haklarınızı, yazılım kullanımında taşıdığınız tüm yükümlülükleri ve verilerinizin nasıl kullanılacağını belirttiklerinden, bunları kabul etmeden önce bu şartları dikkatli bir şekilde okumanızı öneririz. Kik Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasını dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz.

Kik Hizmet Şartları Hakkında Bilmeniz Gerekenler​

Muhtemelen ön tarafını bilmeniz gereken hizmet ve gizlilik politikası şartlarından birkaçı vardır. Ancak, bunu tüm şeyi okumak için bir alternatif olarak kabul etmeyin - Kik uygulamasını kullanarak gelen haklarınızı ve sorumluluklarınızı anladığınızdan emin olmak için bütünüyle okumalısınız.

Göndermiş olduğunuz şeyden siz sorumlusunuz
Muhtemelen şaşırtıcı değil, ancak bu uygulamayı kullanarak, gönderdiğiniz içeriği paylaşma hakkına sahip olduğunuzu kabul edersiniz (örn., Işin sahibi olduğunuz ve ticari marka yasalarını ihlal etmediği gibi), taciz edici, küfürlü, zararlı veya kaba değil pornografi veya çıplaklık içermez. Bu her şey dahil değildir, bu yüzden kabul edilebilir ve Kik'te olmayanı bulmak için okuyun.

Bilgileriniz Toplandı
Kik Messenger, 2.10 "Teknolojiden Toplanan Bilgiler" e göre, siz ve mobil cihazınız hakkında bilgi toplar. Bu bilgiler kullandığınız cihazın türünü içerebilir ve ekran adınıza bağlı olabilir.

Bilgileriniz Kullanılabilir
Kişisel bilgileriniz ilk önce sizi bilgilendirmeden kullanılmayacak olsa da, hizmet ve gizlilik politikasına göre anonim istatistiksel bilgiler analiz ve rapor kullanım kalıpları için kullanılabilir ve kullanılabilir. Kik, üçüncü taraflara müşteri bilgilerini üçüncü taraflara satmaz. Bilgilerin Kullanımı.

03/05

Ücretsiz Kik Hesabı Oluşturun​

Artık yeni bir Kik hesabı oluşturmaya hazırsınız. Kik kullanmakta serbesttir ve yeni bir kullanıcı iseniz oturum açmak için kısa bir uygulama gerektirir. Başlamak için yukarıda gösterildiği gibi mavi "Yeni Hesap Oluştur" u tıklayın.

Kik için nasıl kayıt olunur​

İstendiğinde, yeni hesabınızı almak için şu adımları izleyin:

 1. İlk alana ilk adınızı girin.
 2. Soyadınızı ikinci alana girin.
 3. İstediğiniz ekran adını üçüncü alana yazın.
 4. Dördüncü alana e-posta adresinizi girin.
 5. Şifrenizi seçin ve son alana yazın.
 6. Hesabınız için bir fotoğraf seçmek / seçmek için sol üst köşedeki kamera penceresini tıklayın.
 7. Yeni Kik hesabınızı oluşturmak için yeşil "Kayıt" düğmesine dokunun.
04/05

Android Cihazınızda Kik'e Nasıl Giriş Yapılır?​

Zaten bir Kik hesabınız varsa, aşağıdaki adımları izleyerek hesabınızda oturum açabilirsiniz:

 1. Ana sayfadaki gri "Giriş Yap" düğmesini tıklayın.
 2. Ekran adınızı ilk alana girin.
 3. İkinci alana şifrenizi yazın.
 4. Oturum açmak için yeşil "İleri" düğmesini tıklayın.
05/05

Kik Arkadaşlarını Bul​

İlk kez oturum açtıktan sonra, Kik Android cihazınızın adres defteri aracılığıyla app arkadaşlarınızı bulmanızı ister. Uygulamanın adres defterinize erişmesine ve telefonlarında Kik bulunan arkadaşlarınızı bulmasına izin vermek için "Evet" i tıklayın.[/hide]
 
Top