Android için Facebook Sohbetini İndir

London

Emekli
Dragon Member
Messages
535
Reaction score
681
Dw - Coin
758

[hide]

Android için Facebook Chat uygulaması, Facebook Mesajları ile sosyal ağdaki arkadaşlarınıza anlık mesajlar ve gelen kutusu mesajları gönderebilirsiniz.

Ancak, Android cihazınızda anlık mesajlaşma uygulamasını kullanmaya başlamadan önce, Android Market'ten program yazılımını indirip yüklemeniz gerekir. Android için Facebook Messenger'ı indirmek ve kullanmak ücretsizdir.

07/07

Android Market'te Facebook Messenger'ı arayın​

Android için Facebook Messenger İndirme
Ekran Görüntüsü Nezaket, Google
Android Market'i bulmak ve açmak için şu kolay adımları izleyin:

  1. Uygulamalar klasörünüzdeki Android Market alışveriş çantası simgesini bulun.
  2. Cihazınızdaki Market'i açmak için simgeyi seçin.
  3. Başlatıldıktan sonra, uygulamalara göz atabilir ve telefonunuza indirebilirsiniz.

Android için Facebook Messenger'ı ara​

Android Market'i açtıktan sonra, cihazınız için Facebook Messenger mobil yazılımını aramanız gerekecektir. Başlamak için şu adımları izleyin:

  1. Sağ üst köşedeki büyüteç simgesini bulun.
  2. Simgesini tıklayın ve arama alanına "Facebook" yazın.
  3. Sonuçlar menüsünden "Facebook Messenger" ı seçin.
02/07

Android için Facebook Messenger'ı indirin​

Android Download için Facebook Sohbet
Ekran Görüntüsü Nezaket, Google
Yukarıdaki ekrandan, Android telefonunuz veya cihazınızla uyumlu Facebook Chat mesajlaşmasını indirebilirsiniz. Android için Facebook Messenger uygulamasını indirmeye başlamak için, yukarıda gösterildiği gibi sayfanın sağ üst köşesinde bulunan devam etmek için mavi renkli "İndir" düğmesini tıklayın.

Android Market'ten bu sayfadan, Facebook'un Chat uygulamasının ekran görüntülerini görüntüleyebilir, başkalarının program hakkında ne düşündüklerini okuyabilir ve Facebook Messenger'ı kendi deneyiminize göre bir ila beş yıldız arasında değerlendirebilirsiniz.

03 of 07

Android App için Facebook Messenger'ı Kabul Et ve İndir​

Facebook Sohbet Android İndir
Ekran Görüntüsü Nezaket, Google
Ardından, Facebook Sohbet uygulamanızı Android telefonunuza kabul etmeniz ve indirmeniz istenecektir. Program yazılımını cihazınıza yüklemeye devam etmek için mavi "Kabul et ve indir" düğmesini (yukarıda gösterildiği gibi) tıklayın.

04/07

Facebook Sohbet Android İndirme Başladı​

Facebook Sohbet Messenger İndirme
Ekran Görüntüsü Nezaket, Google
Ardından, Android Telefonunuza Facebook Sohbet indirme işleminizin ilerleyişini detaylandıran bir durum çubuğu görünecektir. İndirme işleminin bitmesini bekleyin, bu da İnternet hızınıza bağlı olarak birkaç dakika sürebilir.

Beklerken, telefonunuzda veya cihazınızda başka işlemler gerçekleştirmekte serbestsiniz, ancak bu, indirme hızını cihazınıza yavaşlatabilir.

05/07

Android Cihazınızda Facebook Messenger Uygulamanıza Giriş Yapın​

Facebook Sohbet Messenger Giriş
Ekran Görüntüsü Nezaket, Google
Facebook Chat messenger indirme tamamlandığında, Android telefonunuzda anlık mesajlaşma istemcisini başlatmaya hazırsınız. Facebook Sohbeti başlatmak için gri "Aç" düğmesine tıklayın.

Yukarıda gösterilen ekrana ulaştığınızda, sağlanan alanlara Facebook hesabınızın e-posta adresini ve şifresini girebilirsiniz. Devam etmek için gümüş "Facebook'ta Giriş Yap" düğmesini tıklayın.

Facebook hesabım yoksa ne yapmalıyım?​

Zaten ücretsiz bir Facebook hesabınız yoksa, bu Facebook Sohbet uygulamasına başlamak için ekranın alt kısmında bulunan mavi "Facebook'a Kaydolun" düğmesini tıklayın.

06/07

Android'inde Facebook Sohbet Nasıl Bulunur​

Facebook Sohbet Messenger Uygulaması
Ekran Görüntüsü Nezaket, Google
Android telefonunuzda Facebook Sohbet bulma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Facebook Messenger uygulamasını nereye yüklediğinizi bulmak için aşağıdaki basit adımları izleyin:

  1. Android cihazınızda Apps klasörünüzü bulun.
  2. "Messenger" başlıklı mavi Facebook Sohbet uygulaması simgesini bulun.
  3. Uygulamayı başlatmak için simgeyi tıklayın.
Sosyal ağın ünlü küçük vakası "f" ile süslenmiş çoğu Facebook simgesinin aksine, Facebook Messenger, mavi dalgalı / şimşek çakmağı olan iki kelimelik balonlara sahiptir.

07/07

Android için Facebook'a Hoş Geldiniz​

Facebook Sohbet Messenger
Ekran Görüntüsü Nezaket, Google
İndirme işleminiz tamamlandıktan sonra Android Telefonunuzda Facebook Chat Messenger'ı kullanarak giriş yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tıpkı sosyal ağın web sitesinde olduğu gibi, gelen mesajları da yollayabilir ve hareket halindeyken mesaj göndermeye ve almaya başlamak için arkadaşlarınızın çevrimiçi kullanıcı listesine erişebilirsiniz. Facebook Messenger'in Android uygulamasının tadını çıkarın![/hide]
 
Top