DeepWormz Hack Forum'u

Android için RunKeeper Uygulaması

London

Emekli
titan
LV
0
 
Messages
516
Dw - Coin
741

[hide]
Android için Runkeeper uygulaması koşucular, yürüyüşçüler ve yürüyüşçülere yönelik bir uygulama. Diğer en iyi çalışan tabanlı Android uygulamaları gibi, RunKeeper Android akıllı telefonunuza yerleştirilmiş GPS özelliklerinden yararlanır. Rota takibi, harika bir tarih özelliği ve diğer birkaç kişiselleştirme özelliği sayesinde RunKeeper, pakete karşı kendini koruyabilir.

Bu uygulama etkileyici, ancak diğer Android fitness uygulamaları ile karşılaştırıldığında nasıl ayağa kalkar?

Egzersizinizin Ayrıntılı Özeti​

Runner, rotanızı detaylı bir harita üzerinde gösterecektir. Ancak, sadece rotanızdan daha fazlası, Runkeeper size hızınızı, ortalama ve en yüksek hızları, mesafeyi ve zamanı anlatacaktır. Runkeeper içerir harika bir özellik hala egzersiz yaparken meşgul rotanızı görüntülemek için yeteneğidir. Yürüyüşçüler için, bu özellik, dayak yolundan çıkarken çok değerli olabilir.

Android telefonlarda yerleşik GPS özelliğini kullanan tüm uygulamalar gibi, izlemenin çalışması için gökyüzünü net bir şekilde görmeniz gerekir. Böylece Runkeeper daha pahalı bir tek başına GPS izleme cihazı gibi çalışabilirken, derin ormanlarda yürüyüş yaparken işe yaramasını beklemeyin. İstediğiniz en son şey off-road yürüyüşüne çıkmak ve GPS'inizi size geri götürmek için çalışmamasıdır.

Runner'da Ayarlar ve Kişiselleştirme​

Runkeeper, Cardio Trainer ve RunTastic gibi çalışan tabanlı uygulamalar, farklı seviyelerde kişiselleştirmeye izin verir. Runkeeper ile, antrenmanınızın kaydedilmesini istediğiniz mesafeyi veya mesafeyi seçerek ayarlayabilirsiniz. Ayrıca mil mi yoksa kilometre mi kullanacağınızı da seçebilirsiniz. Ancak, Cardio Trainer'ın aksine, Runkeeper size toplam kalori yakılmış bir özet vermez, Run Tastic gibi kapsanan irtifada detayları da vermez.

Ana ayar özellikleri, antrenmanlarınızı Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmak için nasıl istediğiniz (veya istemediğiniz). Eğer antrenmanlarınızı paylaşmak ya da diğer üyelere karşı rekabet etmek için sosyal paylaşım sitelerine dayanan bir fitness grubunun parçasıysanız, Runkeeper zahmetsiz yükleme olanağı sağlar ve seçerseniz, rotanızı hatta Facebook'ta yayınlar.

Sosyal paylaşımın hayranı değilseniz, Runnerer'in bu özellikleri ve kişiselleştirme ayarları sizin için biraz kayıp olacak.

Haritalama ve Tarih​

BA günlerinde (“Android'den önce”), antrenmanlarını takip etmek isteyen koşucular kalem, kağıt veya bilgisayara güvenmek zorunda kaldı. Run Keeper gibi uygulamalarla, yalnızca rotanızın haritasını görmek için harika ve kolay bir harita elde edemezsiniz, ayrıca uygulama her antrenmanı otomatik olarak "Geçmiş" bölümüne kaydeder. Orada, antrenmanınızın detaylarını gözden geçirebilir ve antrenmanları birbirleriyle karşılaştırabilirsiniz.

Runkeeper Android Uygulaması Özeti​

Runkeeper denediğiniz tek çalışan tabanlı uygulama ise, haritalama özellikleri ve sosyal ağ yeteneklerinden etkileneceksiniz. Birkaç çalışan tabanlı uygulama yüklüyorsanız ve Runkeeper bunlardan sadece bir tanesiyse, beğendiğiniz şeyleri ve dahil etmeyi istediğiniz şeyleri bulacaksınız.

Runnereper, Android için en iyi çalışan uygulamalardan biri olarak listelemek için kullanışlı, kullanımı kolay ve özellik bakımından zengin. Ancak, o kadar zengin özellikli ki, sizin için koşturuyor.

Marziah Karch bu yazıya katkıda bulundu.[/hide]
 
Top Bottom