DeepWormz Hack Forum'u
DeepWormz Hack Forum'u

Google Keep nedir?

London

Emekli
titan
LV
0
 
Messages
516
Dw - Coin
741

[hide]

Google Keep, Google'dan Google Drive hesabınıza hızlı notlar göndermek için tasarlanmış olan sanal bir yapışkan not uygulamasıdır. Artık Android telefonlarda veya bilgisayar masaüstü uygulamasında kullanılabilir.

notlar​

Bunlar basit yapışkan notlar. Simge yapışkan bir nota benziyor. Klavyenizde bir not yazabilir, fotoğraf ekleyebilir ve notun rengini değiştirebilirsiniz.

Listeler​

Listeler elbette listeler. Listeler, onay kutularıyla yapılacaklar listesidir. Görevler ya zamanla ilişkilendirilebilir (Salı günü yapılan çamaşırları alın) ya da yerler (bakkala yakın olduğumda biraz süt almamı hatırlat). Google Görevleri'yle senkronize edilen veya Google'ın araçlarını atlayıp Wunderlist ile devam eden üçüncü taraf uygulamaları tercih ederdim, ancak Google Keep, bağımsız ve bağımsız bir araç olacak şekilde geliştirildi.

Sesli notlar​

Bu, yapışkan bir notla aynıdır, yalnızca Google’ın ses dikte özelliklerini yalnızca notunuzu yazmak yerine yazmanız için kullanabilirsiniz. Bu, bir grup insanla ya da bir notun ortasında bağırmaktan hoşlanan arkadaşlarınızın yanında bir toplantı ortasında bir şeyler atmayacağınız bir zaman tasarrufu. Deneyimden bahsetmiyorum.

Fotoğraflar​

Metni atlayın ve doğrudan telefonunuzun kamerasına gidin.

Bu kadar. Google Keep, çok basit bir uygulamadır ve Evernote'a çok benzediğini düşünüyorsanız, haklısınız demektir. Gerçek şu ki, Evernote'un hala daha fazla özelliği var. Google Keep ürününün lansmanında odada oturan (Evernote) filin, Google’ın Google Reader’ı öldürdüğüne dair duyurularının geldiğini belirtti. İnsanlar en sevdikleri uygulamanın öldürülmesi konusunda üzgündü ve Google Keep muhtemelen istedikleriden daha yumuşak bir lansmana sahipti.

Yani, Google Keep'i kullanmaya hemen başlasın mı?

Bir Evernote veya Wunderlist kullanıcısıysanız, değişecek bir sebep yok. Tüm notlarınıza hala ulaşabilirsiniz. Sevdiğin bir ürün var. Öte yandan, sizin için çalışıyorsa Google Keep’i kullanmamanız için de bir neden yoktur.[/hide]
 
Top Bottom